چرا کارتریچ نو بخرید ؟ شارژ کنید

مجموعه ایکاد سیستم در راستای جلب رضایت و رفاه حال مشتریان کارتریجهای لیزری مصرف شده شما را تنها با یک تماس تلفنی و بصورت کاملا اورژانسی در حضور خودتان ، با هزینه بسیار کم شارژ و با ضمانتنامه کتبی تا اتمام مواد کارتریج آنرا گارانتی می نماید.

ما در طول تجربه کاری مان به کرات با شرکتها و اشخاصی مواجه شدیم که چندین بار کارتریج هایشان را برای شارژ به یکی از مراکز خدمات ماشینهای اداری برده اند و در کمال تاسف به علت نداشتن کیفیت حاصلی جز تلف کردن وقت و هزینه برایشان نداشته است و به همین خاطر دیگر رغبتی برای این کار نداشته و تصمیم به خرید کارتریج نموده اند که اغلب نیز کارتریج طرح (درجه 2 یا درجه 3) بوده است .

اما مجموعه ایکاد سیستم با افتخار اعلام میدارد که همواره با شارژ اصولی و بر مبنای تخصص ، کیفیتی معادل کیفیت کارتریج فابریک را رقم زده موفق به جلب رضایت مشتریان عزیز شده است و مشتریان محترم را از خرید کارتریج بی نیاز کرده است .

خدمات ماشینهای اداری مجموعه همانند دیگر خدمات در سایت مشتری و در حضورشان انجام پذیر است و شارژ کارتریج با مرغوب ترین تونر موجود انجام می پذیرد و بصورت کاملا تخصصی سرویس کامل میشود تا شما مشتریان عزیز از نهایت کیفیت بهره مند شوید .

لطفا برای دانلود لیست تعرفه خدمات شارژ کارتریج از لینک زیر استفاده کنید :

***************مشتریان محترم در صورت نبودن مدل کارتریج مدنظر در تعرفه حتما با مشاورین ما تماس بگیرین***************