درباره ما

شرکت ایکاد سیستم، فعالیت خود را در حوزه ی فناوری اطلاعات ، از سال 1386 آغاز نموده است. هدف این مجموعه ، ارائه خدمات نوین سخت افزاری و نرم افزاری ، خدمات تخصصی ماشینهای اداری ، هوشمند سازی تخصصی مراکز آموزشی و نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری می باشد.

این شرکت، با بکارگيري متخصصين سخت افزار و الکترونيک وهمچـنين کارشناسان تعمیرات تخصصی انواع ماشین اداری درجهت بررسي نيازهاي بازار امروز و تحقيق و توسعه در زمينه قطــــعات مرغوب و داراي نشان استاندارد توانـــسته است گام مهمي دررسيدن به اهداف خود بردارد.

يکي ازبخشهاي اين مجموعه که بصورت مستمر در جهت پيشبرد اهداف عالي شرکت به فعاليت خود ادامه مي دهد ، واحد تعمیرات ماشینهای اداری ( کامپیوتر ، پرینتر ، کپی ، فکس و ... ) است.

واحد پشتيباني وخدمات شرکت نيزبا انگيزه پاسخگویی به مشتریان در حداقل زمان ممکن و دسترسی آن ها به خدمات به آسان ترین شیوه، به ارائه ی سرويس وخدمات مناسب در محل مي پردازد .که تمامي اين موارد از اصول شاخص شرکت مي باشند.

 

همچنین ایکاد سیستم مفتخر است که توانسته اعتماد مراکز علمی و پژوهشی از جمله دانشگاه شریف ، مجموعه رشد ، مجموعه دانش و ..... را با ارائه ی خدمات خود جلب کند و با این مراکز همکاری مستمر داشته باشد